Dag 1 Pokhara – Ulleri (1960 m)
ca. 1,5 uur rijden en ca. 4-5 uur lopen
Vandaag begin je aan je vijfdaagse Poonhill trektocht. Begin de dag met een stevig ontbijt zodat je de nodige energie hebt voor onderweg. Na het ontbijt word je door je chauffeur opgehaald en vertrek je naar Nayapul, een kronkelende rit van ongeveer anderhalf uur door het groene berglandschap. Vanuit Nayapul begin je samen met je gids en drager aan de trek. Je loopt langs de oevers van de rivier tot je de Nayapul hangbrug ziet. Van daar begint je klim naar het dorpje Birethanti, een goede plek om op een terrasje neer te strijken voor de lunch.
De wandeltocht gaat verder door dichte bamboebossen en je komt langs een grote waterval. Als je wilt dan kun je hier een frisse duik nemen in het water om even af te koelen. Via de oevers van de Bhurundi Khola rivier en het dorpje Tirkhedhunga loop je vandaag naar het dorpje Ulleri waar je overnacht. Via een breed pad dat als een stenen trap is aangelegd ga je de hoogte in.
N.B. 1. Er lopen dragers mee die je bagage zullen dragen. Per twee personen is één drager inclusief en je kunt maximaal 15 kilo bagage per drager meegeven.
N.B. 2. De hier vermelde wandeltijden geven een indicatie en zijn natuurlijk afhankelijk van je eigen wandeltempo.